Pillér zsalu a hatékony munkavégzéshez

A különféle épületek építésénél gyakran lehet igény kisebb-nagyobb pillérelemek létrehozására. Ezeket többnyire helyben való öntéssel szokták létrehozni. A betonból készült tartórendszerek meg vannak erősítve vas elemekkel. A pillér zsalu többségében kétféle lehet. az egyik voltaképen előre gyártott szintén betonból készült, különféle geometriával rendelkező építőelem, amik egymásra való helyezéssel lehet kialakítani a végleges magasságot. Voltaképpen úgy tudjuk elképzelni ezeket, mint a teljesen üreges téglatestek, amik csak egy külső néhány cm vastag fallal rendelkeznek.

A pillér zsalu másik formája, amikor az sajátos elemrendszerből épül fel. Régen többnyire még deszkákból hozták ezeket létre, de ennek az ideje már lejárt. A speciális egységek egyszerűen mozgathatók akár kézzel és a rögzítésük sem jelent problémát. Nem kell szegekkel, drótozással bajlódni, mert csavarozással végezhető el a beállítás. A LICO pillér zsalu népszerűségét az adja, hogy daru nélkül mozgatható. Mivel nincs hozzá szükség ilyen kiegészítő egységre, ezért gyors és könnyű telepítést tesz lehetővé, ami jelentős költséghatékonysággal bír.

Ha a kész betonfelülettel szemben kisebbek az elvárások, illetve azok nem látszóbetonként fognak szolgálni, mert utólagosan burkolva lesznek, akkor mindenképpen megéri ezt a rendszert alkalmazni. A keresztmetszet 5 cm-es raszterekben állítható négyzet és téglalap formában. A felső rész el van látva munka-, valamint betonozó állvánnyal. A pillér zsalu 3 elemegységből tevődik össze, amikhez a kötőelemek elveszíthetetlen módon vannak hozzáillesztve. Rendkívül egyszerű a használata.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük